Bilinç Altı Rüyalar

Bilinç Altı Rüyalar

Bilinç Altı Rüyalar


Bilinç altı rüyalar denildiği zaman, genelde kurmaca ve kişinin kendi etkisi altında gördüğü rüyalar denilebilinir. Bu rüyalar gerçek rüyalar değildir, bu sebeple yorumlanmaz ve dikkate alınmaz. Bahsi geçen rüyalar kişinin kendi istekleri doğrultusunda rüyasında gördüğü rüyalardır. Bilinç altında ki rüyalar yorumlanmaz ve hiç bir şekilde gerçeği yansıtmaz.

Bilinç altınıza yerleşen faktörlerden kaynaklı olarak görülen bu rüyalar, genel olarak gerçeği yansıtmaz. Bu rüyalardaki nesneler daha önce yaşadığınız olaylardaki nesneleri barındırır. Çoğu zaman bu tür durumlarda kişi ben bunu yaşamıştım veya bu rüyayı bir yerden hatırlıyorum diye bir fikre sahip olur. Bu nedenle bu tarz rüyalar rüya gören kişi tarafından çok fazla dikkate alınmamalıdır.

Bilinç altınızda yaşadığınız olaylar, rüyanıza sevk olarak yaşadığınız olayın etkisinde kaldığınız anlamına gelmektedir.


Facebook Yorum

Diğer Yorumlar

  • Yaşanılan RüyalarYaşanılan Rüyalar Yaşanılan Rüyalar Yaşanılan Rüyalar yaşadığımız rüyalardan kaynaklanmış sebepler […]
  • Doğru RüyalarDoğru Rüyalar Doğru Rüyalar Doğru Rüyalar rüyanızın tabir edilmesi için görülen en etkin […]
  • Şeytani RüyalarŞeytani Rüyalar Şeytani Rüyalar Şeytani Rüyalar gerçeği yansıtmayan amacının dışında ve kişinin […]
  • Rüyada Ceviz ToplamakRüyada Ceviz Toplamak Rüyada Ceviz Toplamak Rüyada ceviz toplamak neşeli, keyifli gönlüne göre yaşamaya […]

Lütfen yazıyı yıldızlara tıklayarak değerlendirin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın