Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada Ejderha Görmek


Rüyada Ejderha Görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Efsane olan ejderhayı eğer rüyanızda görürseniz bu çok keskin bir yöneticiye delalet eder. Eğer ejderhanın bir kaç başı varsa kötü huylar da devam eden yöneticiyi işaret eder. Ejderhanın kişiyi suya doğru çektiği görülürse bu olay dünyevi ve ruhani sıkıntılara delalettir. Rüyada kendini ejderha olarak gören kişi veyahut bir Ejdarhayı binek olarak kullana kişi ehil kişiler için yükselmeye veya bir yönetici tarafından yapılacak dünyalık işe ve uzun ömre delalet etmektedir.

Bir kadın Ejderha doğuruyorsa Allah muhafaza o kadının engelli bir çocuk doğuracağına ihlaslı bir kadınsa iyi huylu bir evlat olacağına işarettir. Zararı olmayan bir kişi ile konuşan bir ejderha iyiliğe delalettir.

Ejderha size doğrudan bakıyorsa gizli bir düşmana da yorumlana bilir. ejderha ile cenke giren bir kişi ejderhayı yenerse bir işinde galip geleceği anlamı taşır. Ejderhanın size saldırdığını ve kaçtığınızı görmeniz, rakiplerinizin sözlerine itibar ederek yanıldığınız anlamına gelir.


Facebook Yorum

Diğer Yorumlar

  • Rüyada Ağaç GörmekRüyada Ağaç Görmek Rüyada Ağaç Görmek Rüyada ağaç görmek o ağacın cinsine göre değişiklik […]
  • Rüyada Ev YapmakRüyada Ev Yapmak Rüyada Ev Yapmak Bir kişinin rüyada ev yaptığını görmesi hoş vakit geçireceğine […]
  • Rüyada Acı ÇekmekRüyada Acı Çekmek Rüyada Acı Çekmek Rüyada bir kişi acı çektiğini görüyorsa, bu durum tam aksi ile […]
  • Rüyada Ebegümeci GörmekRüyada Ebegümeci Görmek Rüyada Ebegümeci Görmek Rüyada ebegümeci gören veyahut yiyen kişi […]

Lütfen yazıyı yıldızlara tıklayarak değerlendirin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın