Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada herhangi bir şey yakmak servet sahibi olmaya rivayet olunur. Eğer yakılan eşya kül olmaz ve sadece rengi değişirse rüya sahibi büyük dert sahibi olur. Rüyada yakılan şeyden alev çıkması bolluk olarak nitelendirilir. Alev yerine yalnızca duman yükselmesi sıkıntılı günlere delalet eder.

Rüyada ateş yaktığını görmek; problemli bir sürecin atlatılacağının habercisidir. Maddi açıdan yüksek imkanlar kazanılır. Rüya sahibi dostları tarafından yalnız bırakılır ancak her şey yolunda gider. Bir süre geçimde problemler yaşanabilir. Bu rüya; rüyayı gören kişi açısından olumsuzluklardan kurtulmaya işaret eder. Eski günlerdeki gibi neşeli kişiliğe bürünür. Bu süreçte geçmiş hastalıklardan biri nüksedebilir.

Bazı kaynaklar bu rüyayı içinin kıpır kıpır olmasına ve heyecanlı olunmasına rivayet eder. Mutsuzluk veren meseleler unutulup gidecektir. Rüya sahibi eğlenceli ve güzel günlere giriş yapar. Ayrıca bu rüya; ilerlemeye ve kıskanç insanlardan kurtulmaya da delalet eder. Kimi kaynaklar ise bu rüyayı ortaklık kurmaya ve başarıya rivayet eder. Rüya sahibi yeni iş kollarında girişim yapar ve başarılı olur. Sıkıntılar ve talihsizlikler sona erer.

Rüyada ateş yakmak ayrıca aile içinde huzura ermeye işaret eder. Yaşanan tartışmalar ve problemler sineye çekilir. Daha sağlıklı, güzel ve rahat bir hayatın habercisidir. Rüya sahibi açısından sevdiği kişilerden yardım almaya delalet eder.

Genel itibariyle bu rüya mevki ve makam sahibi olmaya işaret eder. Kariyer yapmaya ve iyi yatırımlara habercidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir