Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada Ejderha Görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Efsane olan ejderhayı eğer rüyanızda görürseniz bu çok keskin bir yöneticiye delalet eder. Eğer ejderhanın bir kaç başı varsa kötü huylar da devam eden yöneticiyi işaret eder. Ejderhanın kişiyi suya doğru çektiği görülürse bu olay dünyevi ve ruhani sıkıntılara delalettir. Rüyada kendini ejderha olarak gören kişi veyahut bir Ejdarhayı binek olarak kullana kişi ehil kişiler için yükselmeye veya bir yönetici tarafından yapılacak dünyalık işe ve uzun ömre delalet etmektedir.

Bir kadın Ejderha doğuruyorsa Allah muhafaza o kadının engelli bir çocuk doğuracağına ihlaslı bir kadınsa iyi huylu bir evlat olacağına işarettir. Zararı olmayan bir kişi ile konuşan bir ejderha iyiliğe delalettir.

Ejderha size doğrudan bakıyorsa gizli bir düşmana da yorumlana bilir. ejderha ile cenke giren bir kişi ejderhayı yenerse bir işinde galip geleceği anlamı taşır. Ejderhanın size saldırdığını ve kaçtığınızı görmeniz, rakiplerinizin sözlerine itibar ederek yanıldığınız anlamına gelir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir