Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek; meşakkat ve zorluk olarak yorumlanır. Rüyasında yaba gören bir kişi yakın zamanda çiftlik işleriyle uğraşmaya başlar. Aynı zamanda yaba; rızık kazanırken çekilen zorluklara delalet eder. Bu rüya büyük bir sıkıntı çekeceğiniz anlamını taşır. Evin hanımının çalışkanlığına rivayet olunur. Bazı kaynaklar rüyada yaba görmeyi topraktan rızık elde etmek şeklinde ifade eder. Genel anlamda uzun çabalar ve meşakkatle sağlanan rızka delalet eder. Rüyada yaba görmek; üzüntülü ve kederli dönemlerin sona ereceğinin habercisidir. Rüya sahibinin borçlarını ödeyeceğine rivayet olunur. Bu rüyayı gören kişinin işleri açılır.

Rüyada eldeki harmanı savurmak sıkıntılı dönemlerin atlatılacağına işaret eder. Rüya sahibi borçlarını ödeme gücüne kavuşur. Kişi ticari faaliyetle ilgileniyorsa satışları artar.Rüyada eldeki harmanı savurmak amacıyla yaba tuttuğunu gören kişi hayırsever ve fazilet sahibi biri olur. Rüyada yaba kaybetmek geleceğe dair plan ve programın olmadığına işaret eder. Rüyadaki kırık yaba; geçmişteki hatalardan ve yanlışlardan ders çıkartılması gerektiğine delalet eder.

Bazı farklı kaynaklar rüyada yaba görmeyi güzel ve mutlu günlere ilerlediği şeklinde yorumlar. Rüya sahibi güç ve kuvvetle ayağa kalkıp silkelenir. Güzel ve duygusal vakitler yaşanır. Bu rüyayı gören kişi hayırlı ve güzel bir ömre nail olur. Rüya sahibinin sıkıntıları biter. Elde ettiği başarılar çevresi tarafından taktir görür şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada yaba görmek; alınan tedbirler sayesinde büyük başarılar elde etmeye de delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir