Rüyada Yaban Keçisi Görmek

Rüyada yaban keçisi görmek; görülen yaban keçisine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen yaban keçisi iri yapılı ise servet sahibi kadına işaret eder. Zayıf yaban keçisi ise fakir kadına işaret eder.  Rüyada birden fazla yaban keçisi görmek hayra yorulur. Her bir yaban keçisi hayır, huzur, bolluk ve rahatlığa delalet eder. Rüyasında bir yerden yaban keçisi bulan bir kişi; geçimini bolluk ve hayır içinde sürdürür. Rüyasında yolda dişi yaban keçisi gördüğünü gören bir kişi zina yapan bir kadına veya bir cariyeye nail olur.

Rüyada evine dişi keçinin girmesi ise bir yıl boyunca yoksulluk çekileceğinin habercisidir.Rüyada dişi yaban keçisi görmek aciz bir kadın hizmetçiye delalet eder.

Rüyada yaban keçisine erişilmesi, gayri meşru ilişkinin başlangıcına işaret eder.Rüyadaki keçi eğer iyi yapılıysa rüya sahibinin çok para kazanıp servet sahibi olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada yaban keçisi avlamak; rüya sahibinin mutlu olacağına ve sorumluluklarını hafifleteceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi hasta ise sağlığına kavuşur. Sevdiği kişilere olan duygularını daha açıkça ifade eder. İyi niyetleri karşılık bulur. Düşmanlarına karşı galip gelir. Bazı kaynaklarda rüyada yaban keçisi avlamak; eşlerin birbirine düşeceği bir haber alınacağı şeklinde rivayet olunur. Rüya sahibi yakınları tarafından kıskanılır. Rüyasında yaban keçisi avlayan kişi işyerinde terfi alır. Ancak sıkıntılar ve borçlar çoğalır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir