Rüyada Yabancı Memleket Görmek

Rüyada yabancı bir memleket görmek sıkıntı ve zahmet olarak yorumlanır. Yabancı millete mensup birini görmek; hedeflere ulaşmaya işaret eder. Rakiplere karşı galip gelmek ve kavuşmaya rivayet olunur.Rüyada yabancı memlekette yüzü güzel bir insan görmek sevinçli habere delalet eder. Bu rüya; rüya sahibi açısından işle ilgili elde edilecek başarılara yorulur. Rüya sahibi büyük başarılara imza atar. Zorlu çalışmalar sona erer ve hedeflere ulaşılır. Ayrıca rüya sahibi maddi ve manevi tatmine ulaşıp daha üst mevkilere terfi alır.

Bazı kaynaklar bu rüyayı aile içinde yaşanacak ufak problemlere rivayet eder. Ancak bu sıkıntılar da güzel sonuçlanacaktır. Rüya sahibi; yıllardır ertelediği hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalar. Borçlarını kapatır ve maddi durumunu düzeltir. Bu rüya hayatın daha kolay hâle geleceğinin habercisidir.

Rüyada yabancı memleket görmek; kişinin iç huzura ulaşacağına işaret eder. Huzursuzlukla dolu günler sona erip güneşli günler başlayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi hayırlı haberler alarak işlerini toparlar. Rüya sahibi kişi hasta ise sağlığına kavuşur. Rüyada yabancı memleket görmek yeni başlangıçların habercisidir.

Bazı dini ve ilmi kaynaklar bu rüyayı olumsuz haberler sebebiyle rüya sahibinin neşesinin kaçacağı şeklinde yorumlar. Bu olumsuz haber; maddi bir konuda olabilir. Rüya sahibinin hanesine dert girer. Kişi; bu problemlerin üstesinden tek başına gelmeye çalışır. Kısa bir süreliğine düşmanlara karşı mağlup olunur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir