Rüyada Yakut Görmek

Rüyada yakut görmek; sevinç, ferahlama ve rahatlama olarak yorumlanır.Bu rüya mala ve mülke, ticarete ve hayırlı mülke delalet eder.Rüyada parmağa yakut taşlı yüzük takmak çocuksuz kişiler için kız evlada yorulur. Aynı zamanda bu rüya bekar kişiler için hayırlı bir izdivaca işaret eder.

Rüyada görülen yakut; rüya sahibi açısından sağlıklı ve güzel bir hayata delalet eder. Rüyada bir dükkandan yakut yüzük satın almak evlat sahibi olma anlamı taşır. Genel itibariyle rüyada yakut taşı görmek; mutluluk ve zenginlik olarak ifade edilir. Rüyada bu kıymetli taşı görmek güzel bir hayat sürüp huzurlu bir yaşlılık dönemine işaret eder. Kimi zaman bu rüya ünlü bir kişiyle arkadaşlık etmenin habercisidir. Eğer bir kişi rüyasında yakut gerdanlık takarsa dürüstlüğünden dolayı iş arkadaşları tarafından takdir edilir. Eğer rüyada yakut bilezik takılırsa; rüya sahibi yaptığı veya yapmayı planladığı işlerde başarıyı yakalar. Bu rüyayı gören kişi bir kadın ise mutlu bir evliliğe adım atar. Evli ise; hayırlı evlada sahip olur.Bekarsa dünya evine adım atar.

Rüyada yakut görmeyi Kirmani; katı kalpli dosta yorumlamıştır.Bir taşın yakut ile süslendiğini görmek herhangi bir kadından iyilik görmeye delalet eder.Rüyada yakut görmek yakutun rengine göre de farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyasında yakut çalan bir kişi bir kadın ile zina eder. Rüyada büyük yakut taşı görmekise haram mala ve mekruh amellere işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir