Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek, önceden hedeflenmiş şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen zarfın kapalı olması uzaklardan gelecek bir haber anlamına gelir. Temiz zarfa koyulan kağıtsa beklenmedik yerden gelecek yüklü miktarda para anlamını taşır. Rüyada zarf görmek genel itibariyle isteklerin gerçek olacağına ve işlerin olağan seyrinden daha iyi ilerleyeceğine rivayet olunur.

Rüyada görülen zarf eğer kâğıttan yapılmışsa çok gizli bir sır öğrenileceğine; zarfa bir kağıt koymak rakiplere karşı üstünlük anlamına gelir. Rüyasında kâğıt zarf gören kişi; gizlenmiş bir vakayı ifşa eder. Rüyasında zarfın içine bir kağıt koyan kişi ise geniş bir topluluğa liderlik yapmaya delalet eder.

Rüyada görülen mektup zarfı sizden korkup saklanan biri olduğunun işaretidir. Zarfın kapalı olması büyük bir gizeme ve sırra, açık olması ise sırların ifşalaşacağına delalet eder. Eğer rüyada görülen zarfın üzerinde yazı varsa çevrenizde sizi kıskanan hasımlarınız olduğu anlamını taşır.

Rüyada görülen zarfın rengi kahverengi ise kısa vadede bir maddi sıkıntı yaşayacağınız, ancak bu sıkıntının yakınlarınızın desteğiyle atlatılacağını manasını taşır. Kahverengi bir zarfa mektup koymak uzaklardan güzel haberler geleceğine işaret eder.

Rüyada zarf almak müjdeli haber alınacağına, aile üyeleriyle birlikte uzun ve huzurlu bir yolculuğa işaret eder. Rüyada zarf eğer bir postacıdan alınıyorsa helal rızık elde edileceği söylenir.

Rüyada görülen zarfın rengi beyaz ise bereketli ve bol nimetler kazanılacağına rivayet olunur. Beyaz zarf yüksek mevki ve makam anlamına gelir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir