Rüyada Ev Yapmak

Bir kişinin rüyada ev yaptığını görmesi hoş vakit geçireceğine delalet eder. Evinin camdan yapıldığını gören bir kişi, düşmanı tarafından hezimete uğratılmaya çalışılacaktır. Rüyada sizin olmayan ucube bir yerde ev yaptığınızı görmeniz, başkalarının hakkıyla yükseleceğiniz anlamına gelir lakin bu yükselme size hayır getirmeyecektir.

Rüyada zor şartlarda ev yapmaya çalışmak çok çalışıp helal kazanç kazanacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada çatısız ev yapmak tanıdıklarınızı, kendi işlerinize karıştıracağınız ve onları yaşadıklarınızdan uzak tutamayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Eşinin Ev Aldığını Görmek

Rüyada eşinin ev aldığını görmek sıkıntıların daha da artacağına, hastalıkların derman bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden sıkıntılı olayların artık biteceğine, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olmayacağına, eşler arasındaki problemlerin çözüme kavuşacağına, kazancının hayal edemeyeceği kadar fazlalaşacağına, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, iş hayatında bir türlü beklenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine diye yorumlanır

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir