Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek pek fazla olumlu yönde değerlendirilmez. Rüyada yılan görmenin bir çok manası olmakla birlikte genel olarak düşmandan bahseder, düşmanınızın sizi sinsice gözlemesi veya hinlik düşünmesi diye yorumlana bilir. Düşmandan ve yaşanacak zorluk dan haber eder. Rüyada yılan görmek bazende hayırla yorumlanır ve çevrenizde zorluklar ile karşılaşmaya da dalalet etmektedir.

Rüyada gördüğünüzde korkmadığınız bir yılan görürseniz, bol miktarda altın sahibi olacağınıza delalet eder. Rüyada arkanızdan gelen bir yılan görürseniz, sizi kollayan bir düşmana ve hainliğe delalet eder. Kara yılan görmek evinize alacağınız bir eşya diye yorumlana bilir. Rüyada suda bir yılan görürseniz yeni bir dostluk edeceğiniz bu kişinin de zengin veya tanınmış biri olacağına delalet eder.

Rüyada siyah bir yılan görmek düşmanınızın çok güçlü olduğunu gösterir. Rüyada beyaz yılan görmek güçsüz bir düşmanınız olduğunu işaret eder. Rüyada ayağı olan bir yılan görürseniz, sizden daha güçlü bir düşmanınız olduğunu gösterir. Rüyada altın ve gümüşten bir yılan görürseniz, hayatınızda olacak büyük değişikliklere delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir