Rüyada Baba Görmek Ne Demek?

Rüyada baba görmek, muradının incisini elde etmeye işarettir. Anne, baba, dede ve akraba görmek, hayır ile tâbir edilir. Bazı kez de rüyada baba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir. Rüyada baba tarafınca sevildiğini ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, luk ve sürura işaret eder. Hasta birinin rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir. Rüyada babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu takip etmeye işarettir.

Rüyada baba ölümü görmek

Rüyada babanın öldüğünü görmek, Hayattaki babasını ölmüş görmek, silinmiş acıların yine meydan bulacağına; babayı aileden biriyle kavga eder görmek de, ayrılığa delâlet eder. Dikkat: Rüyada babasının öldüğünü görmek, Rüyanızda ölmüş babanızı görmeniz fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermeniz veya onun namına bir hayır yapmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada baba tarafından sevilmek

Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak anlamına gelir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyasında babasını kabul eden kimse güç bulur ve olayların üzerine cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu ortaklaşa iş mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Nablusi: Rüyada babasını kabul eden muradına erişir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, anası, babası, büyükbabası ve akrabalarını görmesidir.

Bir kimse rüyada babasını görse, eğer rüyayı bulan ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer yitiği varsa onu bulur, şayet hasta ise iyileşir. Babası kendisini bir bina içinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görse, dünya ve din işlerinde babasının yolunu takip eder ve bu yolda yükselir.

Rüyanızda babanızı görmeniz; onun size karşı olan duygu ve düşüncelerinin şekline bakılırsa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında babasını görmesi; muradına ereceğine işarettir.

Baba görmek Rüyaların en hayırlısıdır
Rüyaların en hayırlılarından birisi babasını, annesini, dedesini ve akrabalarını görmesidir. Kişinin rüyasında babasını görmesi; şayet muhtaç durumda ise, hiç beklemediği bir yerden rızık geleceğine ve birilerinin o hiç kimseye cömertlikte bulunacağına, şayet yitik bir şeyi var ise onu bulacağına, hasta ise şifa bulup iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada babayı bir binada otururken görmek

Bir kimsenin rüyasında babasını bir binanın arasında oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmesi; o kimsenin din ve dünya işlerinde babasının izini takip edeceğine işaret eder.

Rüyada babanın yüzünü asık görmek

Rüyanızda babanızı yüzü asık bir halde görmeniz; size dargın olduğuna, onu ölmüş olarak görmeniz; babanıza karşı davranışlarınızı yine gözden geçirmeniz gerektiğine, babanızın evi terk edip gittiğini görmeniz; sizi sarsacak üzücü bir haberle karşılaşacağınıza, babanızın sizinle sert bir üslupla konuştuğunu görmeniz; onun size karşı sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Rüyada babasını gören muradına erişir

Rüyada babasını bulan kimse muradına erişir, adamın gördüğü en hayırlı rüya, anası, babası, büyükbabası ve akrabalarını görmesidir. Bir kimse rüyada basını görse, şayet rüyayı bulan ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer rüyayı görenin herhangi yitiği varsa onu bulur, hasta ise iyileşir.

Hasta birinin rüyada babasını görmesi

Babasını rüyada bulan hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir.

Babanın iyi hali ferdin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya saygı ve tazim Allah’a itaat etmeye, ona başkaldırı Allah’ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi tanrısal hoşnutluğa delalet eder.

Rüyada baba ile kavga etmek: Rüyada baba ile kavga etmek ayrılığa, aileden ayrılığa işarettir.

Genel olarak Babanızı rüyada görmek, isteklerinizin gerçekleşeceğine, helal kazanca, rüyayı bulan ferdin babası vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğine, hayatta olan babayı ölmüş görmek, unutulmuş acıların yenileneceğine, ailede herhangi biri ile babayı kavga ederken görmek, ayrılığa, babayı hasta görmek, kazancın boş yere harcanacağına, babasını tekrar evlenmiş görmek, kısmete ve başarı göstermiş bir hayata, anne ile babayı kavga ederken görmek, aileden ayrılığa, babanızı, sizi okşarken görmek, tüm kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinize, babanızı zorlu görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üzerine gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı bulan bireyin babası sağsa bir ortaklaşa iş sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir