Rüyada Babayla Kavga Etmek Ne Demek?

Rüyada babayla kavga etmek aile içerisindeki sıkıntıya, güçlüğe, tedirginliğe, başarısızlığa, maddi kayba, zahmete, zarar ve ziyana yorumlanır. Babayla kavga; eş, dost ve akrabalar ile alakalı bedbin almak anlama gelir. Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek iyi değildir. Ev içindeki bir sıkıntı ve müşkülatın varlığını işaret eder. Eğer baba ölmüşse bu rüya evladın babasına olan düşkünlüğünü gösterir.

Rüyasında kendisini babasıyla münakaşa yahut savaşım edip kavgalı bir şekilde kabul eden kimse, bulunmuş olduğu ortamda yaşayacağı otorite sorunlarını anlatım eder. Rüya sahibinin ailede söz geçirme konusunda sıkıntılar yaşadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada babayla kavga etmek, bununla beraber hırs ve gücün simgesi olduğu da tanınmaktadır. Babanızın sizinle kavgalı bir biçimde sert bir üslupla konuşuyorsa, onun size karşı sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Bu rüyayı görenin babası ölmüşse fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermesi gerekiyor. Eğer yaşıyorsa gönlünü almalı, arayıp sormak gerektiğine işaret edilmektedir. Ayrıca, iyilik oluşturmaya ve hayır işlemeye devam etmeniz icap ettiğini bildirir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir