Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem yemek sağlıklı ömre, hastalıksız ve sorunsuz yaşama işaret eder. Rüya sahibinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşama yaşayacağına işarettir. Bir erkek rüyasında badem yediğini görürse ticarette güzel sonuçlar elde edecektir. Rüyada badem gören kişi ticaretle meşgul olur ve ticarette başarı elde eder. Bir kadın rüyada badem yerde başarılı olacağına delalettir. Kocasının ve babasının serveti ile rahat ve huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada yaş badem yemek, işinde ailesinde bereketli bir döneme girecektir. Rüyada bayat badem yemek zor günler geçirdiğine veya geçireceğine delalettir. Rüyada badem şekeri yemekte aynı şekilde ferahlamaya ve huzura işarettir. Aynı zamanda badem şekeri yemek sağlık sorununa veya sağlık sorunu olacağına işaret etmektedir.  Rüyada çiğ badem yani çağla yiyen kişi zor günleri geride bırakıp, düzgün bir çizgiden hayatına devam edeceğine delalettir.

Rüyada acı çağla yemek kişinin aile ve çevresi ile güzel günler geçireceğine delalettir. Rüyada tatlı çağla yiyen kişi düzgün bir yolda gittiğine veya düzgün bir yolda yaşayacağına işaret eder. Rüyada kabuklu badem yemek zorlu bir maddi kazanç kapısından sonra başarılı bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir