Rüyada Yalamak

Rüyada helal bir şeyi yalamak; pahalı takılara veya süs eşyalarına delalet eder. Bu rüya; ev harcamalarını kısmaya ve rızkın azalması anlamı da taşır.Rüyada su, süt veya benzeri bir sıvıyı yalamak çocuğun nafakasını azaltmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada herhangi bir şeyi yalamak; geniş anlamda, hor görülmek olarak rivayet olunur. Rüya sahibi açısından küçük düşmeye delalet eder. İnsan içine çıkamayacak kadar utanç verici olayların habercisidir. Sosyal hayatın değişmesine ve borçların ödenmesine işaret eder. Ticari faaliyetlerde başarıya ve ilim sahibi insanlardan bilgi edinmek şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibi kısa zaman sonra işlerini yoluna koyar ve etrafındakiler tarafından taktir görür. Rüya sahibi için sıkıntıların sona ermesi şeklinde rivayet edilir.

Rüyada yaladığını görmek iş hayatında saygı görmeye delalet eder. Büyük projelere girmeye ve başarı yakalamaya işaret eder. Hem maddi hem manevi açıdan zor zamanların habercisidir. Ancak rüya sahibinin bu zorlukları kolayca aşacağı rivayet olunur. Aile içinde problemlere, anne ve babanın kavga etmesine işaret eder.

İbn-i Şirin; rüyada yalamak görmeyi; rüya sahibinin kendisini üzen kişileri hayatından çıkaracağı şeklinde yorumlamıştır. Bu rüya hayırlı bir izdivacın da habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin gelecek hakkındaki planları, umutları ve emeği boş yere gitmez. Doğru yolu bulmaya delalet eder. Bu rüya; hayırlı rızka ve geçim rahatlığına işaret eder. Rüya sahibi güzel fırsatlar elde eder ve bu fırsatları iyi bir şekilde kullanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 5]

18 thoughts on “Rüyada Yalamak

 • 2024 tarihinde, saat 4:43 am
  Permalink

  Seeking a trusted CPA for financial assurance and precise reporting? Explore our top-notch services, including expert financial statement audits, streamlined reviews, and comprehensive tax solutions. Elevate your financial game with San Diego CPA – where expertise meets tailored excellence. For a free consultation today, contact me directly or visit my site below.

  Yanıtla
 • 2024 tarihinde, saat 10:52 pm
  Permalink

  Fantastic site Lots of helpful information here I am sending it to some friends ans additionally sharing in delicious And of course thanks for your effort

  Yanıtla
 • 2024 tarihinde, saat 1:17 am
  Permalink

  This post has added so much value to my understanding of the topic.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir