Rüyada Yaldız Görmek

Rüyada gümüş, altın ve benzeri maddelerden yaldız yapıldığını görmek hayırlı işler yapmaya delalet eder. Yaldız işleyen birini görmek işinde ve sözünde dürüstçe davranan ve doğru konuşan kişilerle tanışmanın habercisidir. Bu rüya süsleme sanatına hâkim kişilere yorumlanır. Güzel ve faydalı cisimleri yaldızlamak hayra delalet ederken kötü ve zararlı cisimleri yaldızlamak şer olarak yorumlanır.

Rüyada yaldız görmek rüya gören açısından kişiliksel problemlere delalet eder. Rüya sahibi davranışlarını düzeltmelidir. Hareketlerine dikkat etmemesi hâlinde etrafındaki herkes zarar görür. Rüyada yaldızlı eşya görmek abartılı bilgi edinmeye habercidir. Bir durumu veya meseleyi olduğundan farklı bir şekilde aktarmaya delalet eder. Ayrı zamanda rüyada yaldızlı eşya görmek yakındaki kişiler tarafından rüya sahibinin dedikodusunun yapılmasına işaret eder.

Bazı kaynaklarda rüyada yaldızcı görmek hayırlı dostluklara rivayet olunur. Bir kitabi yaldızlamak, rüya sahibinin sapkın davranışlarda bulunduğuna delalet eder. Rüyada altın yaldız görmek durgunlaşmaya işaret eder. Rahat geçime, ailede sağlanan huzura, uzun zamandır süren problemlerin sona ereceğine yorumlanır.Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda uzun bir iş seyahatine çıkar. Kendisiyle alakalı olmayan meselelerin rüya sahibine yıkılmasına habercidir. Bu sebepten rüyayı gören kişi problemli süreçler yaşar. Ancak bu süreç sabırla sona erecektir.

Aynı zamanda rüyada görülen altın yaldız; yeni fırsat kapılarının aralanmasına delalet eder. Bereketin ve hayırlı rızkın çoğalması şeklinde yorumlanır.  Rüya sahibi kendi işini kurmak için adım atar ve başarıyı yakalar.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

5 thoughts on “Rüyada Yaldız Görmek

 • 2024 tarihinde, saat 8:28 am
  Permalink

  I love how the article connects the topic to broader themes in society.

  Yanıtla
 • 2024 tarihinde, saat 4:25 am
  Permalink

  Hello Neat post Theres an issue together with your site in internet explorer would check this IE still is the marketplace chief and a large element of other folks will leave out your magnificent writing due to this problem

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir