Rüyada Zahmet Çekmek

Rüyasında zahmet çektiğini gören kişi, içinde bulunduğu sıkıntılı süreci atlatır ve uzun vadeli bir rahatlama yaşar. Kimi kaynaklarda rüyasında zahmet çektiğini gören kişi eğer zenginse işyerinde hile yapacağına, haksız mülke sahip olacağına dikkat çekilmiştir. Fakir kişinin rüyasında zahmet çektiğini görmesi perhiz ve diyete işaret eder. Farklı kaynaklarda rüyada zahmet çekmenin; rüya sahibinin dikkatli adım atması gerektiğine işaret ettiği belirtilmiş ve rüya sahibinin kaçınılması gereken işlere bulaşmaması gerektiğine dikkat çekilmiştir.

Rüyada zahmetli ve meşakkatli bir iş yapıldığını görmek yakın zamanda yaşanacak bir kavuşmaya delalet eder.

Rüyada zahmet çekilmesi, rüya sahibinin yakın zamanda rahatlama hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Abdulgani Nablusi; rüyada zahmet çekmenin ve meşakkatli işler ile uğraşmanın haksız kazanç ve haram mala işaret ettiğini söyler.

Farklı kaynaklarda bir kişinin rüyasında zahmet çekmesi, yapmaması gereken işler yaptığına ya da yapacağına rivayet olunur.

Bir kişi eğer rüyasında zahmetten kurtulduğunu görüyorsa, kısa vadede rüya sahibi başarılı projelere imza atarak büyük bir şöhrete ulaşır ve zenginliğin kapısını aralar.

Eğer rüyada zahmet veren bir kişi görüldüyse bu rüya; sahibinin mâli açıdan kayıp yaşayacağına işaret eder. Benzer şekilde rüyada zahmet veren birini görmek; rüya sahibinin ailesiyle bir takım problemler yaşayacağına delalet eder.

Farklı dini kaynaklarda rüyada zahmet çekmek ise bir sıkıntının adli yollar aracılığıyla çözüme kavuşturulabileceğine, hayırlı kazanca, yakın akrabalardan biriyle laf dalaşına girmeye ve uzun vadede hayırlı bir ömre rivayet olunur.

 

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir