Rüyada Zam Görmek

Rüyada bir varlığa zam yapıldığını görmek ve bu duruma sinirlenmek, maaş zammı talebinizin reddine delalet eder. Rüyada zam görmek, büyük üzüntülere ve kişinin kendisini yıpratmasına delildir. Bu rüyayı gören kişi çok zor zamanlar içine düşer. Güç ve para kaybeder. Maddi anlamda doğru adımlar atar. Ancak bu günlerin sonunda eğlenceli günlere geçiş yapar. Sorunları yavaşça yok ederek maddi durumunu düzeltir.

Rüyada zam görmek, rüya sahibi için uyarı niteliği taşır. Rüya sahibi kendine çeki düzen vermezse ağır maddi problemlerle karşı karşıya gelir. Ayrıca bu rüya aile bireyleri arasındaki bağın sıkılaşmasına işaret eder. Rüyada zam görmek, ailenin vereceği destekle yeni iş hayatına atılmanın habercisidir. Rüyada zam görmek kimseye el açmamaya, kısa süreli zarara uğramasına yorumlanır.

Bazı kaynaklarda rüyada zam görmek, yeni ve bembeyaz bir sayfaya rivayet olunur. Aksiliklerle boğuşmaya, problemleri bir döneme girileceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi kendini üzecek hareketler yapar.Bunun sonucunda durumlar içinden çıkılamaz bir hâl alır.

Dini yorumcular; rüyada zam görmeyi kazancın başkalarıyla paylaşılması şeklinde yorumlar. Bu rüya aksiliklerin, depresyonun, endişenin habercisidir. Ancak rüya sahibi bir süre bu dönemi atlattıktan sonra başarılı olur ve kazançlı işlere adım atar. Bu rüya hane içindeki problemlerin biteceğine, depresyon ve bunalımların son bulacağına işaret eder.

Rüyada zam görmek; farklı kaynaklarda eş ve dostla tartışmaya, küsmeye habercidir şeklinde yorumlanır. Bu rüya; huysuz ve dedikoducu bir eşe ve tedbirli davranmaya delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir