Rüyada Zalim Görmek

Rüyada zalim görmek, güvenliğin habercisidir. Zalim ve insafsız birinin rüyada adaletli davrandığını görmek, kişinin malı ve canının güvende olduğuna işaret eder. Israrlı bir şekilde günah işleyen birinin adaletli işler yapması, tövbe etmeye delalet eder. Rüyada zalim bir hükümdarın adaletini görmek, üzüntü ve kederden kurtulma anlamı taşır.

Rüyada başkası tarafından zulüm görmek, sevince ve sürura kavuşmaya haber eder. Sevdiğiniz dostlarınızın sağlığıyla alakalı güzel haberler almaya rivayet olunur. Rüyada sürekli insanlara eziyet eden birini görmek ürkütücü bir kişiye delildir.

Gece karanlığına, rüya sahibinin kaçması gereken kötülüklere delalet eder. Rüyada kendi nefsine zulmettiğini görmek iyi ve hayırlı davranışlarda gevşek davranılması anlamını taşır.

Rüyada çok gaddar birini görmek, o kişinden beklemediğiniz bir iyilik göreceğiniz anlamına gelir. Ayrıca rüyada iktidar sahibi birinin zulmüne uğradığını görmek, ülkenin zarar görmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada zulme uğrayan birinin beddua ettiğini görmek Allah (c.c) tarafından cezalandırılır. Rüyada eziyet gören ve zalime beddua ettiğini gören kişi, o zalim kişiye karşı galip gelir.

Rüyada başkasının acılarından zevk alan birini görmek, yakın zamanda karşılaşılacak problemlere delalet eder.

Rüyada zalim birinin topluluğa zulüm etmesi, rüya sahibinin kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kötü olaylara müdahil olması gerekir. Eğer bu zalim yakın birine zülmediyorsa, yakın çevreden birinin zor duruma düşeceği şeklinde yorumlanır. Bu kişiyi ancak rüya sahibi kurtaracaktır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir