Rüyada Zan Görmek

Rüyada zan görmek; genel anlamda hayra ve hayra vesile olmaya işaret eder. Rüyada bir şekilde zanda bulunmak; rüya sahibinin suça ve harama karışacağına yorumlanır. Rüyada birini zan altında bırakmak, o kişiyle ilgili düşmanlık beslediğinize delalet eder. Bu şekilde görülen rüya; iftiraya habercidir. İftira sebebiyle Allah katında büyük günahlar işleneceğine delalet eder.

Rüyada zan altında kalmak ise güzel ve huzurlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibi açısından çok Pazar kazanmaya, başkalarına faydalı olmaya yorumlanır. Ayrıca aile içinde gelişecek husumete ve huzurun kaçmasına da işaret eder. Yaşanan olaylardan kaynaklanan sorunların kısa sürede geçeceğine ve üzücü durum yaşanmayacağına habercidir. Rüyada zan altında kalmak bazı kaynaklarda hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi manevi açıdan rahatlar ve gönül ferahlığı yaşar.

Rüyada başkası tarafından zan altında bırakılmak; hayal kırıklığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için dik durmaya ve eşi tarafından hürmet edilmeye delalet eder. Rüya sahibi başarılı çalışmalar yapar ve özel hayatında bazı kararlar alır.

Rüya sahibi kişisel bakımına önem verip dış görünümünü toparlar. Ayrıca rüyada başkası tarafından zan altında bırakılmak fesat arkadaşlıkların habercisidir. Yakın çevresinde türeyen fesat insanlar rüya sahibi için problem yaratabilir. Bazen de rüyada zan altında kalmak yetenekli ve şahsiyetli kimselere işaret eder. Allah (c.c) yardımı ile hastalıktan kurtulunacağına rivayet olunur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir