Rüyada Zarar Ziyan Görmek

Rüyada zarar ve ziyan görmek rüya sahibinin geçmişte işlediği günahlara delalet eder. Bu zarar musibete, hasta kişinin vefatına yorumlanır. Rüyada zarar görmek kişinin başına gelecek kötülükten düşmanın haz almasına delildir. Ayrıca bu rüya; manen kör olmaya da yorumlanır.

Rüyada zarar görmek uzun zamandan beri beklenen sonuca işaret eder. Bu; hayırlı ve olumlu bir haberdir. Rüya sahibinin yaptığı hayırlı işlerden elde edeceği manevi huzura delalet eder. Şöhrete, ortaklıktan elde edilecek bol kazanca, mesleki terfiye ve maddi olgunluğa erişmek anlamı taşır. Rüya sahibinin gireceği başarılı bir döneme ve taktir edilen bir iş adamı olunacağının habercisidir.

Bazı kaynaklarda rüyada zarar görmek; iş hayatında tecrübeli kişilerden yardım almaya delalet eder. Bu fikir sayesinde rüya sahibinin iş hayatı ve maddi durumu düzene girer. Bazı dini kaynaklar rüyada zarar görmeyi vefat haberi olarak yorumlar. Rüya sahibi başına gelebilecek kazalara karşı önlem almalıdır. Ayrıca bu rüya hayırlı kısmet şeklinde de ifade edilir.

Bu rüyayı gören kişi başta iyi giden iş hayatında zorluklarla karşılaşabilir. Bir süredir çekilen yokluğun yerini berekete ve mala mülke bırakacağı şeklinde yorumlanır. Kişi büyük girişimlere adım atar.

Rüyada zarar görmek; genel anlamda sıkıntılı dönemlerin biteceğinin habercisidir. Rüya sahibinin büyük ayrılıklar yaşayacağına ve tecrübeler sayesinde sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Beklentilerin boşa çıkmasına ve rüya sahibinin sevdiklerinden ihanet görmesine yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin bir ev alarak ailesiyle mutlu bir hayat geçirmesine delildir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir