Rüyada Zenci Görmek

Rüyasında zenci gören kişinin yaşı eğer 30-40 aralığında ise hayatında hızlıca değişiklikler yapacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi genç bir kadınsa uzaklardan sevindirici bir haber alacağına delalet eder. Rüyada herhangi zenci birini görmek içinde bulunulan sıkıntılı günlerin sona ereceğinin, güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Farkı dini kaynaklarda; rüyada zenci görmenin maddi problemler yaşayacağına, bu problemleri aşmak için normalden daha fazla çalışması gerekeceğine rivayet olunur. Rüyada bir evin içinde zenci bir kimseyi görmek uzun zamandır üzerinde çalıştığınız ancak sonuca varamadığınız bir işle ilgili sona yaklaştığınızın habercisidir.

Rüyada bir zenci ile konuşmak; kapınızı yeni fırsatların çalacağını ve bu fırsatları kaçırmamanız gerektiğini haber eder. Farklı dini ve ilmi kaynaklarda zenciden bir şey alanın yaptığı işlerde kazançlı çıkacağı rivayet olunur.

Rüyada zenci erkek görmek ise menfaate, yardım ve sevince işaret eder. İşe zenci bir hizmetçi satın almak sizi izleyen düşmanlarınıza karşı zafer kazanacağınıza işaret eder.  Aynı şekilde bu rüya uzaklardan gelecek olumlu haberlere delalet eder.

Eğer rüyada görülen zenci kadın ise yakın zamanda alınacak müjdeye ve güzel gelişmelere, kibar ve naif insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada gülümseyen ve güleç yüzlü bir zenci kadın gören kişi aniden müjdeli haber alır.

Rüyada zenci bebek görmek ise bereket olarak ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi zor zamanında dostları tarafından uzanan yardım eliyle rahatlama hisseder. Yapacağı ticari işlerden kârlı ayrılır. Rüyada bir zenciden herhangi bir şey almak ise başkasından gelecek büyük çaplı bir yardımın habercisidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir