Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek; rüya sahibinin büyük bir bela ile karşılaşacağının habercisidir. Zelzele ile etraftaki her şeyin yıkıldığına şahit olmak devlet büyükleri tarafından halkın başına açılacak büyük bir felakete işaret eder. Kimi kaynaklarda rüyada zelzele görmek yolculuğa çıkılacağı anlamını da taşır. Rüyada zelzele ile bir dağın yer değiştirdiğini görmek ilahi felaketlerin yaşanacağının habercisidir.

Rüyada zelzele sebebiyle evinin yıkıldığının görülmesi ve rüyada ölümden kurtulmak, rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına işaret eder. Rüyada zelzele görülmesi ve zelzeleye maruz kalan kişilerin kaçıştığının görülmesi, o bölge halkının büyük problemler yaşayacağı şeklinde rivayet olunur. Rüyada zelzele sebebiyle yerin sallanması zammın habercisidir.

Farklı kaynaklarda rüyada zelzele görmek korkuya delalet eder. Rüyada bilinen bir yerde yaşanan zelzele olayı göç etmenin habercisidir. Ayrıca rüyada zelzele görmek büyük bir hastalıkla boğuşulacağının da habercisidir. Rüyada zelzele sebebiyle yerin sallandığını görmek rüya sahibinin iş hayatında terfi alacağına ve maddi durumunun iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada yer sallantısı görülmesi genel anlamda o bölgede felaket yaşanacağına delalet eder. Rüyada zelzele görülen yerde kıtlık ve şiddetli korku hâli vuku bulur. Rüyada zelzele görülmesi feryat etmeye ve ızdıraba işaret eder.

Rüyasında zelzele gören kişi eğer hastaysa iyileşir. Rüyayı gören kişi kadınsa; rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağı rivayet olunur. Eğer rüyadaki zelzele bostanda ise o dönem mahsülün çok fazla olacağına ve bolluk yaşanacağına işaret eder. Zelzele fitne ve fesata da delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir