Rüyada Zenne Görmek

Rüyada zenne oynayan birini görmek, ihanete uğramak anlamı taşır. Bu rüyanın sahibi; yakın arkadaşının ikiyüzlü tavırlarına şahit olur. Bunun sonucunda ona karşı hisleri değişir ve dostuyla arası açılır.

Birkaç kaynakta rüyada zenne görmek geçmiş ile hesaplanma olarak ifade edilir. Yakındaki kişileri analiz etmeye ve tüm ilişkilerin gözden geçirilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında zenne görenin üzüntüleri sona erer. Maddi olanakları artar. Rüya sahibi yaşam enerjisinin tamamını geri kazanır. Mal, mülk ve servette artış meydana gelir. Bazı dini ve ilmi kaynaklar bu rüyayı çok büyük üzüntüler yaşanacağı şeklinde yorumlar. Ancak bu üzüntüler sona erecek, kişi toparlanıp eskisinden daha kazançlı işlere girecektir.

Ayrıca rüyada zenne görmek; hayırlı bir yola veya kısmete delalet eder. Rüyada zenne görmenin anlamı bol bol dua almaktır. Bu rüyayı gören kişi son zamanlarda gergin ise ferahlığa kavuşur. Etrafındaki insanlar o kişiyi mutlu etmek için pervane olurlar. Rüyada zenne görmek; yakın dostlarla ticari ortaklığa yorumlanır. Bu girişim olumlu sonuçlanır ve rüya sahibinin yaşamı pozitif olarak şekillenmeye başlar. Bu rüya; rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirebilmesi için harika ve eşsiz fırsatlar elde edeceğine delalet eder. Mesleki terfiye ya da çok büyük ticari kazançların habercisidir.

Rüyada zenne görmenin bir diğer anlamı ise yakın zamanda bebek sahibi olmaktır. Rüya sahibi; kısa vadede bir evlada sahip olur. Sıkıntılarından bir süreliğine kurtulur, rahat ve konforlu bir ömür gerçirir. Sevdiği kişilere daha fazla vakit ayırma imkanına sahip olur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir