Rüyada Zerdali Görmek

Rüyada zerdali görmek; zerdali mevsiminde yaşanan bir durum ise kıymetli hediyelerle yorumlanır. Rüya sahibi altın ya da eşdeğerinde hediyeler alır. Eğer rüya görüldüğü dönem zerdalim mevsimi değilse bu rüya hastalığa delalet eder. Rüyada yeşil zerdali görmek ise gümüşe ya da paraya işaret eder.

Bazı kaynaklarda rüyada zerdali görmek üzüntü, keder ve sıkıntı olarak yorumlanmıştır. Rüyada bir yerden zerdali alıp yemek, zerdalinin tadına göre yorumlanır. Eğer zerdali tatlı ise mal, mülk ve servet anlamı taşır. Eğer zerdali ekşi ise bu rüya düşmanlığa rivayet olunur.

Rüyada yeşil zerdali yendiğini görmek ise sadakaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi hastaysa kısa zamanda iyileşir. Zerdalinin rengi sarı ise hastalıktan kurtulabilmek için çok para harcanacağı şeklinde yorumlanır. Ancak en geniş anlamıyla; rüyada görülen zerdali, tadına göre servet veya hastalık olarak iki şekilde yorumlanır.

Rüyada zerdali ağacı görmek; kendisine dahi faydası olmayan hasta bir adama rivayet olunur. Farklı kaynaklarda zerdali ağacının güler yüzlü biriyle tanışmaya yorumlandığı bilinir. Bu kişi cimri ancak cesur bir kişidir. Rüyada zerdali ağacından meyve toplamak zengin ve varlıklı bir kimseyle izdivaç anlamı taşır. Ayrıca rüyada zerdali görmek korku olarak da ifade edilir.

Rüyada zerdali ağacı görmek; farklı dini kaynaklarda cimri, ailesinin nafakasına faydası olmayan kişi şeklinde yorumlanır. Rüyada zerdali görmek genel anlamda iyi ve güzel haberler alınacağına rivayet olunur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir