Rüyada Zeytin Görmek

Kişinin rüyasında zeytin görmesi; helal ve hayırlı bir gelir elde edeceğine işaret eder. Eğer rüyada görülen zeytinin rengi siyahsa rüyayı gören kişi rahat bir hayat yaşayabileceği kadar hayırlı bir gelir elde eder. Yeşil zeytin ise mala, mülke ve servete delalet eder.

Rüyada tepesi zeytin dolu bir ağaç görmek hayırlı kısmete işaret eder. Bir kişinin rüyasın da zeytin yediğini görmesi, geç de olsa beklentilerinin ve isteklerinin gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada zeytin ağacı görmek mal, mülk ve servet anlamına gelir. Zeytin ağacı gören kişinin ailesi ve evlatları mübarek bir insanla tanışır. Zeytin ağacı bazı ilim kaynaklarında namuslu bir eşe veya yüksek mevkide bir evlada işaret olarak geçer. Rüyada zeytin görülmesi genel anlamda mübarek bir evlada, hayırlı bir zevceye ve berekete delalet eder.

Rüyada pazardan zeytin almak hayra ve menfaate, geniş rızık ve berekete rivayet olunur. Bir kişi rüyasında zeytin topladığını görürse bol nimetlere sahip olur.

Aynı şekilde rüyasında ağaçtan zeytin toplayıp eve götüren kişi malında, mülkünde ve servetinde artış yaşar. Rüyayı gören kişi tacir ise kârlı satışlara işaret eder.

Bir kişi rüyasında bir zeytine sahip olduğunu görürse ve o zeytini yerse o rüya hayra ve berekete yorulur.

Rüyasında zeytin dalı gören biri iyi niyetli kişilere rastlar, zor zamanında elinden tutabileceği kişilerle tanışır.

Ancak kişinin rüyasında yediği zeytinin rengi yeşil ise; o rüya hüzün, üzüntü, şiddet veya borca işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir