Rüyada Zengin Olmak

Rüyada bir anda zengin olduğunuzu görmek; işlerin yolunda gitmeyeceğine ve fakirliğe doğru adım adım gidildiğinin işaretidir. Rüyasında maddi zenginlik gören kişi manevi anlamda zenginleşmeye başlar. Büyük âlim Evhadüddin-i Kirmani’ye göre rüyasında kendini paranın içinde ve zengin birisi olarak görmek mevki ve makam kaybı yaşanacağına, kişinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Başka bir âlim olan Ebu Sâid El Vaiz ise rüyayı gören kişi eğer zengin ise fakirleşir der.

Farklı kaynaklarda yorumcular rüyasında zengin olduğunu gören kişi dindar ise elindekiyle yetinmeye, kanaât getirmeye delalet eder.

Rüyada emek sarf ederek zengin olduğunu görmek; işyerinde çok çalıştıktan sonra terfi alınacağına rivayet eder.

Kişinin; rüyada babasının zengin olduğunu görmesi, maddi problemlerin bir bir aşılacağını, mevcut borçların sona ereceğini, problemlerin ortadan kalkıp huzurlu bir hayata başlayacağının işaretidir.

Bir kişi eğer rüyasında zengin olduğunu görürse; rüyayı gören kişinin eşi işyerinde yükselir ve makam sahibi olur. Bütün ailenin maddi refahının artacağı anlamına gelir. Rüyada eşinin zengin olduğunu gören kişi erkek ise hanımından dolayı yüzünün güleceğine, hanımının evi çekip çevirebileceğine, kendisine hanımlık yapabileceğine delalet eder.

Tanıdığınız zengin birini rüyada görmek sıkıntılı bir sürece girileceğine, aşılması gereken problemler olacağına, bu sürecin kişiyi yıpratacağına işaret eder. Saadete ulaşması için ailesinin desteğini esirgemeyeceğine, dostları tarafından yardım göreceğine ve eski huzurlu günlerine zor da olsa kavuşacağına işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir