Rüyada Zina Etmek

Rüyada zina etmek; ihanete işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir kadının zina yaptığını görmek hayra yorumlanır. Rüyada görülen uykuda zina durumu ise hastalığın habercisidir. Bazı kaynaklarda rüyada zina etmek hırsızlık mânâsını taşır.

Rüyada genç ve güzel bir kadınla zina etmek haram mal elde edileceğine rivayet olunur. Rüyada arkadaşının sevgilisiyle zina yaptığını gören kişi arkadaşının malına ortak olur. Bazı kaynaklar rüyada zina yapmayı hacca gidileceği şeklinde de yorumlamıştır. Bir kişi rüyasında zina yapılan bir eve giriyor ve o evden çıkamıyorsa kısa vadede sıkıntılara düşer.

Eğer bir kişi rüyasında başka biriyle zina yaptığını görüyorsa ve yatakta kendi karısı da yatıyorsa yabancı kadının yakınlarından biri rüya sahibine vekil tayin olunur.

Bazı dini kaynaklar rüyada zina yapmayı hainlik olarak yorumlar. Bir kişi rüyasında zina ederse, yakın çevresine hainlik eder. Ayrıca rüyada görülen zina; hırsızlığın habercisidir. Rüyayı gören kişi bir erkek ise ve rüyasında bir kadın gelip cinsel ilişki teklifinde bulunuyorsa; rüya sahibi için haram mala işaret eder.

Rüyada daha önce tanınmamış bir hayat kadını görmek hayırlarla ifade edilir. Tanınan bir hayat kadını ile ilişki yaşamak harama delalet eder. Rüya sahibi için hainlik ve hırsızlık habercisidir. Zina yapılan kadın güzel ve genç ise rüya sahibinin malını muhafaza etmesi gerektiğine işaret eder.Rüyada dindar birinin zina yaptığını görmek veya duymak, o kişilerden ilim elde edileceğine delalet eder. Rüyada genç bir kadınla oynaşmak, mal kaybı olarak yorumlanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir