Rüyada Zıt Şeyler Görmek

Rüyada zıtlık görmek; varlığın devamı için gerekli hâllere işaret eder. Rüyada birbiriyle zıt şeyler gören kişi; nasibe, güzelliğe ve hayırlı işlere nail olur. Rüya sahibinin atacağı adımın iki tarafı da mutlu edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin cezaevinde yakını varsa tahliye kararı çıkar. Rüyada maddiyatla ilgili zıt şeyler görmek; altından kalkılamayacak borçlara işaret eder. Gelir kaynakları kurur, uzun bir süre rahatsızlıkla mücadele edilir.

Bazı kaynaklar; rüyada zıt şeyler görmeyi eski günlerdeki mutluluğa ve huzura kavuşulacağı şeklinde rivayet eder. Bu rüya yanlış adımlar atılabileceğinin habercisidir. Sorunlar ve problemler kısa zaman içerisinde ortadan kaldırılır. Bu rüya kişinin memuriyetinin de habercisi olarak yorumlanır.

Genel itibariyle rüyada zıt şeyler görmek kişinin maddi durumunda gelişme olacağına rivayet edilir. Yaptıkları işler neticesinde çok fazla eleştri alır. İyi niyet sayesinde kişinin işleri daima yolunda ilerler. Daha önce zarar ettiği faaliyetleri toparlar ve yoluna koyar. Kişi; toplu paraya nail olur ve yaşadığı problemleri tek tek çözüme kavuşturur. Ayrıca bu rüya; aile bireylerinin birbirine kenetlenmesine de işaret eder. Atılan adımların başarılı olacağının ve sevilen bir dostun vefat haberinin de habercisidir.

Bazı ilim kaynakları bu rüyayı kendi işinin başına geçme şeklinde yorumlar. Rüya sahibi işini baltalamak ve kendisini ezmek isteyenlere karşı galip gelir. Sevdiklerinin de desteğiyle başarılı bir ömre nail olur. Hasretini çektiği kişilere kavuşur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir