Rüyada Yaban Ördeği Görmek

Rüyada görülen yaban ördeği; müsrif ve liyakatsiz hanıma delalet eder. Bu rüya; rüyayı gören açısından bereket şeklinde yorumlanır. Yaban ördeği su kuşu olduğu için bereket ve feyze delalet eder. Rüyada yaban ördeğinin tüyünü görmek mala ve mülke işaret eder. Rüyasında eve yaban ördeği getiren kimse yakın zamanda dünya evine girer. Elindeki yaban ördeğinin kaçtığını görmek ise boşanmaya işaret eder.

Rüyada yaban ördeği satın almak ise kalabalık bir davete katılmaya delalet eder. Bu davet kişiyi çok mutlu eder ve hedeflerine bir adım daha yaklaştırır. Rüyada yaban ördeği pişirmek rüya sahibi açısından çok kârlı işlere ve servete rivayet olunur. Yaban ördeğini pişirmek ve sofraya koymak; kişinin kazanç ve gelirinin yükseleceğine delildir.

Rüyada ördeklerin ötüşmesini işitmek; feryada ve figana delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin yakınındaki kadınlardan biri yakın zamanda feryat edeceği bir haber alır.Rüyada ördek otlatmak ise işyerinde terfi almaya ve fazlaca mala nail olmaya delalet eder.

Bazı dini kaynaklar rüyada ördek görmeyi keder ve üzüntü olarak yorumlamıştır.

Rüyada yabani ördek görülmesi uzun bir yolculuğa habercidir. Evcil ördek görmek ise cariyeye, köleye ve bekçilere delalet eder. Aynı zamanda rüyada ördek görmek güzel ve şişman bir zevceye işaret eder. Beyaz ördek almak; rüya sahibi açısından yüklü miktarda para anlamına gelir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir