Rüyada Yabancı Dil Konuşmak

Bir kişinin rüyasında yabancı dil konuştuğunu görmesi izzet ve şeref olarak yorumlanır. Rüyada akıcı ve güzel bir şekilde yabancı dil konuşmak; mala ve mülke delalet eder. Bu kişi tacir ise şöhrete kavuşur ve işleri açılır. Kişi zanaatkâr ise büyük çaplı işler alır. Rüyada birden fazla yabancı dil konuşmak dünya çapında bir ün kazanılacağına delalet eder.

Rüyada; yabancı dil bilmiyor olmasına rağmen yabancı dil konuşmak şerefe ve mala mülke işaret eder. Dünya üzerinde büyük işlere mâlik olma anlamı taşır.

Bazı kaynaklar; rüyada hiç bilmeyen bir dil konuşmayı uzak yerlere yolculuk yapılacağı şeklinde yorumlamışlardır.  Dava ve benzeri mahkemelik işleri olanlar için davanın kaybedilebileceği anlamını taşır. Ayrıca rüyada yabancı dil konuşmak fakirliğe de yorumlanır.

Rüyada ölen bir kişinin yabancı dil konuştuğunu görmek mevize, sulh ve nasihat şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada konuşulan dil Arapça ise bu rüya şerefe işaret eder. Rüyada konuşulan dil Farsça ise devlet büyükleriyle iletişime geçmeye ve bu kişilerden menfaat görmeye delalet eder. İbranice konuşmak mirasa, Hintçe konuştuğunu görmek ise alçak ve sefil bir arkadaşa habercidir. Rüyasında Rumca konuştuğunu gören kişi yakın zamanda servet sahibi olur. Farklı yabancı dillerde konuşmak ise bir kişiden beklenen hayra ve menfaate rivayet olunur. Rüyasında bütün dilleri konuşabildiğini gören bir kişi; onurlu bir yaşam sürer.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir