Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı görmek; genel anlamda sıkıntı ve zahmet olarak yorumlanır. Farklı bir ülkenin vatandaşının görülmesi; hedeflere ulaşılmasına delalet eder. Bu rüyanın anlamı düşmanlara karşı galip gelmektir. Temiz yüzlü ve güvenilir bir yabancı görmek sevinçli habere ve beklenmeyen hayırlı rızka delalet eder. Rüyada yeni bir yabancı ile taşınmak yeni bir iş bulunacağının habercisidir.

Rüyada yabancıdan bir şey almak iyiye yorumlanır. Ancak bir şey verildiğinin görülmesi kötüye ve zarara yorumlanır. Kimi kaynaklarda rüyada başka ülkeden birini görmek kaybedilen kıymetli bir şeyin bulunacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada yabancı biriyle yürümek ise daha önce gidilmeyen bir yere gitmeye işaret eder. Bu rüya yanı zamanda yeni arkadaş edinmeye delildir.

Bazı dini kaynaklar; rüyada yabancı görmeyi cesaret ve özgüven kaybına rivayet eder. Rüya sahibinin uzun zamandır süren problemleri sonuca kavuşur. Kişi; yeni bir ilişkiye başlar. Ayrıca zor işleri başarmaya ve uzun süredir beklenen terfinin kazanılacağına işaret eder. Bu rüya; geçim kolaylığına delildir. Yakın zamanda yabancı biriyle tanışmaya, izdivaç ederek o ülkeye temelli taşınmaya işaret eder.

Benzer şekilde rüyada yabancı birini görmek; karşılıklı sevgiye delalet eder. Rüya sahibi isminin lekelenebileceği olaylara karışabilir. Bu mesele nedeniyle çok üzülüp akrabalarından yardım isteyebilir.

Bazı kaynaklarda ise bu rüya hayırsız bir insanın yaptığı yanlışların telafisi için çok çaba sarf etmek olarak yorumlanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir