Rüyada Yağ Görmek

Rüyada yağ görmek; genel anlamda mala, mülke ve rızka delalet eder. Bu rüya; güzel bir eşe ve iyi bir söze delildir. Rüyada görülen yağın kokusu kötü ve bozuksa; ahlaksız kişilerle muhatap olmaya işaret eder. Çirkin kişilerle girilecek tartışmanın habercisidir. Çoğu ta tabirci rüyada yağ görmeyi büyük saadete emin adımlarla ilerlemek olarak yorumlamıştır. Rüyada fazlaca katı içyağı görmek kötü kalplilik ve cimrilik anlamı taşır.

Eğer rüyada kuyruk yağı görüldüyse; bu rüya munis ve sadık bir hanıma delalet eder. İnsana gönül bağıyla bağlı dostlara ve sadakate delildir. Rüyada görülen yağ bitkisel bir yağ ise bu nimet ve bereket anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişi; hem kendi hayatını hem başkalarının hayatını kontrol altına almıştır. Rüyada sıvıyağ görmek ise; sıvıyağın bolluğuna göre mutluluğun habercisidir.

Rüyada rengi oturmuş ve temiz yağ görmek bolluk ve berekete delalet eder. Rüyadaki yağın içinde tortu olması hastalığın habercisidir. İbn-i Şirin; rüyada vücudunu yağlayan kimse hasta olur şeklinde rivayet etmiştir. Bir kişi eğer rüyasında başını yağlıyor ise o kişi tüm hastalıklarından arınır. Rüya tabircisi Cabir ül Mağribi ise; yağ yemeyi ziynete yorumlamıştır. Bu rüyanın sahibi yakın zamanda büyük servet elde eder ve sağlıklı bir ömür geçirir. Rüyasında bıyığını ya da göğsünü yağladığını gören bir kişi yalan yere yemin eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir