Rüyada Yağma Görmek

Rüyada bir yeri yağmalamak; düşmanlara karşı galip gelmeye işarettir. Kardeşler arasında yaşanacak probleme ve dine düşkünlüğe habercidir. Rüya sahibinin son zamanlarda neşeleneceğine rivayet edilir. Ayrıca; eğlenceye ve sıkıntıların bitmesine delalet eder.Rüyada yağma yapmak rüya sahibinin hatalarını görmesine işaret eder. En kötü koşulda bile mücadele edilmesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyada yağmalanan bir yer görmek; rüya sahibi için kıymetinin bilineceği biriyle tanışması anlamına gelir. Bu tanışma izdivaç ile sonuçlanacak ve rüya sahibi huzurlu bir ömür geçirecektir. Karşılaşılan sorunlar kolayca halledileceği ve rüya sahibi ömrünün kalanını iyi kalpli insanlarla geçireceği anlamı taşır.Uzun zamandır yaşanan problemler sona erer ve rüya sahibi ferahlığa ulaşır.

Bazı dini kaynaklar bu rüyayı olumsuz değerlendirir. Kısa sürede aşılması hedeflenen problemlerin daha kötü bir hâl alacağı rivayet edilir. Rüya sahibi açısından kaçan fırsatlar tekrar elde edilebilecektir. Bu fırsatlar rüya sahibi için çok kazançlı sonuçlar doğuracak şeklinde yorumlanır. Farklı kaynaklarda rüyada yağma yapmak alışverişe, mutluluğa ve huzurlu bir aile ortamına delalet eder. Rüya sahibinin tövbelerinin kabul olacağı rivayet olunur. Aile huzuru yakalanır. Psikolojik açıdan değerlendirildiği zaman; rüyada yağma görmek planların başarılı olamayacağına rivayet edilir. Bu rüya; genel anlamda bereket ve huzur anlamı taşır. Aile arasında yaşanan problemler sona erer. Ayrıca rüyada yağma görmek eğlenceye düşkünlük şeklinde de yorumlanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir