Rüyada Yahni Görmek

Rüyada yahni görmek; karışık işlere işaret eder. Rüyada görülen yahni yemeği; dedikodunuzun yapıldığının habercisidir. Rüyada bol sebzeli yahni görmek bolluk ve bereket anlamı taşır. Çoğu kaynak rüyada yahni görmeyi kanaat etmek olarak nitelendirmiştir. Bu rüya rızık, afiyet ve esenlik anlamına gelir. Rüyada görülen yahni eğer altın ya da gümüş bir kap içinde ise borç ve haram mal şeklinde yorumlanır. Rüyada yahni pişirmek hedefe ulaşmaya ya da yararlı bir işi başarmaya işaret eder. Bazı kaynaklar rüyada yahni yemeyi şöhret olarak yorumlamıştır.

Rüyada pişmiş yahni görmek ise çokça mala ve paraya delalet eder. Ayrıca bu rüya hayırlı izdivacın da habercisidir. Kalabalık bir ortamda topluca yahni yendiğini görmek; bolluk ve refah anlamı taşır.  Bu rüya o ortamdaki herkes için esenliğe işaret eder. Rüyada pişmiş yahni görmek erkek çocuğa, ticarete ve mala delalet eder. Ayrıca rüyada görülen pişmiş yahni, bol kazancın habercisidir.

Rüyada bir kişiyle karşılıklı yahni yemek; rüyada görülen kişiden menfaat elde edileceği anlamına gelir. Kalabalık bir ekiple yahni yemek ise şan ve şöhrete delalet eder. Ayrıca bu rüya hayır ve menfaat olarak da yorumlanır. Rüyada sağ el ile yahni yemek salih amele, sol el ile yahni yemek mekruh işler yapmaya delalet eder. Rüyada aşırı sıcak yahni yemek zor elde edilecek rızka işaret eder. Ayrıca bu rüya bereketsizlik ve zorluk olarak da yorumlanır. Genel anlamda rüyada yahni görmek hayra ve berekete yorumlanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir