Rüyada Yahya (a.s.) Görmek

Rüyada Yahya peygamber görmek; devlet işlerine delalet eder. Bu rüya; müjdeli bir haberin habercisidir. Ayrıca takva ve itibara da işaret eder. Rüyada Yahya a.s görmek; rüya sahibinin birçok fırsat yakalayacağının ve bu fırsatları iyi değerlendireceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi kısa zamanda çok paraya nail olur. Çok rahat edilecek bir dönemin başlangıcına delalet eder. Bu rüya; makam, mevki ve rütbede yükselmeye işaret eder. Büyük çalışmaların yapılacağına ve helalinden çok para kazanmaya delalet eder. Daha mutlu ve huzurlu bir hayatın habercisidir. Ancak bu rüya, gören kişi için sevdiği kişiler ile arasının açılacağının da habercisidir. Sorunlu bir izdivaca adım atılacağına, ancak sorunların kolay çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Yahya peygamber görmek büyük kazanç kapılarının açılmasına delalet eder. Rüya sahibi çok büyük başarılara imza atar. Maddi problemler ortadan kalkar. Hayırsız bir kişinin haneden uzaklaşması anlamı da taşır. Bu rüya; kardeşler arasında miras ya da parayla ilgili bir problem yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi tecrübeli kişilerle ticari ortaklıkta bulunur ve maddi açıdan rahat bir döneme girer. Uzun çabalar sonucunda hedefine ulaşacağı rivayet edilir. Kişi; bir şey satın alacağı zaman fiyatına bakmayacağı kadar rahat davranmaya nail olur.

Farklı dini ve ilmi kaynaklarda Rüyada Yahya peygamberi görmek; pişmanlık ve üzgünlük olarak da rivayet edilir. Bu rüya; musibet ve kötülüklerin aileden uzak kalmasına delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 2 Average: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir