Rüyada Yaka Görmek

Genel anlamda rüyada yaka görmek; bol para ve ticari girişim olarak yorumlanır. Rüyada görülen yaka buruşuk ve sarkık ise ticari faaliyetlerden zarar etmeye delalet eder. Düzgün ve temiz yaka; işlerin yolunda gideceğinin habercisidir. Birçok rüya tabircisi; rüyada yaka görmeyi nimet, mal ve helal rızık olarak yorumlamıştır. Rüyada görülen yaka muntazam ve dik ise rüya sahibi hayatını intizam içinde yaşar. Eğer yaka sarkık ise bu düzensiz bir hayata delalet eder.

Rüyada yaka görmek; hayra, uğura, mutluluk ve kazanca işaret eder. Bu rüyanın sahibi kârlı işlere girişir. Mevki ve makam sahibi olur. Rüyada yaka görmek; rüya sahibinin şansının açılacağına delalet eder. Olumlu gelişmelere ve daima ilerlemeye rivayet olunur. Rüya sahibinin eline harika fırsatlar geçer. Düşmanlarına karşı zafer elde eder. Malı, mülkü ve serveti artar. Hayatı düzene girer.

Rüyada yaka kartı görmek; rüya sahibinin emek verdiği projeleri başaracağına delalet eder. Doğru kişilerle iş ortaklığı yapar ve işi rast gider. Maddi refaha kavuşur. Zenginliği sebebiyle konforu ve neşesi zirveye ulaşır. Rüya sahibi imza yetkisine haiz olur ve söz hakkı kazanır. Bir işle ilgili kuruluşun en başına geçip en yetkili kişi olur.

Rüyada yaka iğnesi görmek ise kariyere, bolluk ve berekete, başarıya yorumlanır. Ayrıca bu rüya maddiyattan ziyade manevi tatmine de delalet eder. Rütbe, mal, mülk ve servet şeklinde yorumlanır.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir