Rüyada Yakı Görmek

Rüyada yakı görmek; ticari ortaklık düşünen kişiler için başarıya delalet eder. Aksi taktirde üzüntünün habercisidir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise hayatını kaybeder. Hasta değilse yakın zamanda hastalık haberi alır. Rüyada ağrıyan bir yere yakı yakmak; aksayan bir işi yoluna koyacak tedbirler almaya işaret eder. Evde geçimsizlik varsa ev halkı huzura kavuşur.

Rüyada kola yakı yakmak; rüya sahibinin eşinden ve dostlarından alacağı yardıma delalet eder. Bu rüya; memuriyete, ortaklığa, hizmetçiliğe de yorumlanabilir. Rüyada ayağa yakı yakmak ise mala ve mülke delalet eder. Aynı zamanda bu rüya; iyi bir mesleğe, kuvvet ve güce, maişete habercidir. Bu rüyayı gören kişi maddi sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada sırtına yakı yakıldığını görmek ise yardıma muhtaç kimselere işaret eder. Rüyada sevilen bir kişinin sırtına yakı yakmak, o kişi ile aranızın açılacağının habercisidir. Rüyada düşmanın sırtına yakı yakmak o düşmandan gelecek kötülüklere karşı tedbirli olmaya delalet eder.

Birçok dini ve ilmi kaynak rüyada yakı görmeyi istenmeyen şeyler yapmak olarak rivayet eder. Boş hayaller peşinde koşmaya ve haram kazanca delalet eder. Bu rüya; rüya sahibi açısından kendini üzenleri uzaklaştırmaya da rivayet olunur. Her gün daha büyük zorluklarla karşılaşılır. Ancak rüya sahibi bu zorlukların üstesinden gelecektir. Rüyada yakı görmek kardeşler arasında kavganın da habercisidir. Aynı zamanda rüyada görülen yakı; rüya sahibinin lekelendiği bir konudan alnının akıyla çıkmasına da delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir