Rüyada Zabıt Kâtibi Görmek

Rüyada bir zabıt katibi görülmesi, rüyayı gören kişinin istemeyeceği olaylara adının karışması manasını taşır. Rüyada zabıt kâtibi görmek hilekâr bir kişiyle işbirliği yapmaya, başkasının malını ve mülkünü kanunsuzca zimmetine geçirmeye, haksız kazanca delalet eder. Rüyada kendisinin zabıt kâtibi olduğunu gören rüya sahibi başkalarından hayır ve menfaat elde eder.

Rüyada; rüya sahibinin bir memur tarafından kendisine zabıt tuttuğunu görmesi, rüya sahibinin üzücü ve hoş karşılamayacağı meselelerde baş başa kalacağına, bu durum karşısında üzüleceğine delalet eder.

Hz. Danyal; rüyada zabıt kâtipliği yapmanın hileye ve hurdaya, usulsüz zimmete, yasadışı servete işaret ettiğini belirtir.

Rüyada üst mertebeden bir şahsa katiplik yaptığının görülmesi, çevredeki eş, dost ve akrabadan hayır ve menfaat görüleceği şeklinde rivayet olunur. Farklı kaynaklarda kişinin rüyasında kendisini bilgili bir zabıt kâtibi olarak görmesinin hayra ve menfaate işaret ettiğini belirtir. Ancak zabıt katipliği dışında bir işle meşgulseniz ve rüyanızda zabıt katibi olduğunuzu gördüyseniz üzücü bir haber geleceği şeklinde rivayet edilir.

Çoğu dini ve ilmî kaynak; rüyada zabıt katibi görülmesinin mevki ve makamda yükselmeye, rüya sahibinin namının yürüyeceğine, iyi hâl durumuna işaret ettiğini de belirtmiştir.

Rüyada daha önceden tutulan zabıtı görmek; saygınlığa ve çevrenizdeki insanlar tarafından değer görmeye yorumlanır. Rüyasında zabıt gören kişi işinde yükselir, ticaret yapıyor ise yüksek kazançlar elde eder. Ayrıca rüyada zabıt kâtibi görmek, başvurduğunuz adli makamlardan olumlu yanıt alacağınızı ve hakkınızı alacağınızı işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir