Rüyada Zülfikar Görmek

Bir kişi rüyasında Hazreti Ali’nin kılıcı olan Zülfikarı görürse; rüya sahibi hukuka taşınmış bir davasından galip gelir. Zülfikar, devlet dairesindeki işlerin kolayca hallolacağına, rakiplere karşı elde edilecek büyük galibiyete delalet eder.Rüyada Zülfikar görmek; iş hayatıyla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmeye çalıştığınızı ve bu işlerde elde edeceğiniz başarıyı simgeler. Rüyada elde Zülfikar kılıcı tutmak; bulunduğunuzdan çok daha yüksek bir makama terfi alacağınıza ve mevki sahibi bir kişi olacağınıza delalet eder. Elde Zülfikar kılıcı tutmak ise rüya sahibi açısından yardıma ihtiyacı olan bir yakınının yardımına koşacağı manasını taşır.Rüyada elde Zülfikar tutmak; şan, şöhret ve helal kazanca işaret eder.

Rüyada Zülfikar kolyesi görmek; hiç beklemediği yerden çok mutlu olacağı bir haber alır. Rüyada görülen Zülfikar kolye bir kadının boynunda ise; sadakate ve bağlılığa işaret eder. Rüyada gökyüzünde Zülfikar görmek ise rüya sahibini açısından mala, mülke ve iyi bir kariyere delalet eder.

Kimi kaynaklarda; rüyada Zülfikar kılıcı görmek, kavga ve anlaşmazlıkların başlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen Zülfikar kılıcı; kısa sürede elde edilen başarıya, rüya sahibinin hedef ve amaçları doğrultusunda emin adımlar atacağına, helal rızka ve yüksek kazanca, yakın dostlardan alınacak mutlu haberlere rivayet olunur.

Farklı dini ve ilmi kaynaklar; rüyada Zülfikar kılıcı görmenin ailedeki huzur ve rahatlık hâlinin kaybolacağına, rüya sahibinin çaresiz kalıp ne yapacağını kestiremeyeceğine, bir süre işlerin beklendiği gibi gitmeyeceğine dikkat çeker.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir