Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada görülen zabıta; selamet ve kurtuluşa varmaya işaret eder.Zira; zabıta halk işleriyle uğraşan, kamu düzenini sağlamak için çaba gösteren memurdur. Rüyada zabıta olduğunu görmek; cinsiyet fark etmeksizin rüya sahibinin borçlarını kolayca ödeyeceği anlamı taşır. Ayrıca rüyada zabıta olduğunu görmek; hâkime, hocaya, babaya ve öğretmene delalet eder. Rüyada güzel giyinimli, güler yüzlü, ciddiyetini koruyan, ciddi duran bir zabıta görmek sıkıntıların biteceğine, rüya sahibinin ferahlayacağına rivayet olunur. Rüyada zabıta memuru görmek; rüya sahibinin yaşadığı bölgede kurtuluşa erileceğine, bölge halkının rahatlığına işaret eder.

Rüyada görülen zabıtanın konforlu bir arabada, güzel bir üniformayla görülmesi rüya sahibinin attığı adımlarda başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada zabıta görmek; babaya, hâkime, hocaya ve terbiyeciye rivayet olunur.  Rüyada görülen zabıta eğer müdür makamında ise rüya sahibinin işleri yoluna girer. Ayrıca rüyada zabıta müdürü görmek kişinin işlerini yoluna koyacağına ve koruyucu kimselerle tanışılacağına da işaret eder. Rüyada zabıta memuru ya da rüyada zabıta amiri görmek yardım severliğe, şiddetten ve kötülüklerden sakınmaya delalet eder. Rüyada tanınan birinin zabıta olarak görülmesi borç ödemeye ve maddi ferahlığa yorumlanır. Rüyada bir kadın zabıta memuru tarafından ceza yazıldığının görülmesi saklanan sırlarınızı başkasına açacağınıza, kendinizi rahatlatacağınıza işaret eder.

Rüyada zabıtadan kaçmak ise hayra ve nimete işaret eder. Rüyada bir kişinin zabıtadan kaçması memuriyete ve kamu hizmetine delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir