Rüyada Zambak Görmek

Rüyasında zambak gören kişinin; yolunda gitmeyen işlerini ivedi olarak yoluna koyacağı, maddi refaha ulaşacağı düşünülür. Rüyasında beyaz zambak gören kişi uzun zamandır hasretini çektiği mutluluğa, huzura ve rahatlığa maddi ve manevi anlamda ulaşır.

Farklı ilmi kaynaklarda rüyada beyaz zambak görmek; evliliğinde problemleri olan kişinin bu problemleri çözeceğine, bekar kişinin ise mutlu bir evliliğe adım adım ilerlediğine işaret eder.

Rüyasında beyaz zambak çiçeği koklayan kişi; maddi refaha ulaşarak ailesinin ve sevdiklerinin hayatını garanti altına almak için girişimlerde bulunur. Rüyada beyaz zambak koklayan kişi ticaret erbabı ise kârlılık oranı artar. Uzun süredir durgunluk yaşayan bir tacir ise durgunluğu sona erer. Rüyada beyaz zambak çiçeğini eline alıp koklamak; hasta kişiler için şifa bulmaya delalet eder.

Tarlaya ekili hâlde beyaz zambak gören kişi kısa vadede uzun sürecek bir huzur ve mutluluğa ulaşır. Rüyada beyaz zambağın zarara uğraması, yıpranması, çürümesi ve solması ise kişinin hüzünlü ve üzüntülü bir döneme girmesine işarettir. Tek bir zambak çiçeği gören ve alan kişi bekar ise yakın zamanda evlilik hazırlığına başlar.

Rüyasında zambak çiçeği gören kişi bir genç kız ise; bir anda çok para kazanmasına, işyerinde terfi almasına ve yükselmesine işaret eder. Yine rüyada zambak gören genç kız dostlarından iyi haberler alır.

Rüyada birinden buket hâlinde zambak aldığını gören kişi, biri tarafından beğenildiğine, kendisinden hoşlanan biri olduğuna delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir