Rüyada Zatürre Olmak

Rüyada zatürre olduğunu gören kişinin; güç, kudret ve prestij sahibi olacağı söylenir. Kişinin girdiği ortamda saygı göreceği bir konuma yükseleceğine, çevresindekilerin kendisine olan ilgisinin artacağına delalet eder. Rüyada zatürre ilaçları gören kişinin borçlarını ertelemek zorunda kalacağına, borç ödeyememe durumuna işaret eder. Rüyada başkasının zatürre olduğunu görmek ise rüyayı gören kişiyle ilgili olumsuz yorumlar yapan birinin gelip kendisinden özür dileyeceği ve af bekleyeceği anlamına gelir. Rüyada zatürre hastalığını atlatmak, iyileşmek ya da başkasının iyileştiğini görmek ise küslük yaşanan biriyle barışılmasına, özlenen biri ile tekrar bir araya gelinmesine ve problemlerin çözülmesine işaret eder.

Diğer bir ilmi kaynakta ise rüyasında zatürre olan kişi; yakın zamanda hüzün ve kederli bir döneme girer ancak bu dönem kısa sürüp aradığı mutluluğa ve huzura erer. Kişinin rüyasında zatürre olduğunu görmesi ilerleyen dönemlerde mala ve mülke hükmedeceğine, varlıklı olacağı bir sürece girdiğine işaret eder.

Rüyasında zatürre olduğunu gören kişi genç ve bekar ise yakın zamanda fırtınalı bir aşka yelken açar. Çoğu kaynakta rüyada zatürre olmak gönül sızısı olarak nitelendirilir.

Rüyada zatürre olmak;  kişinin ince düşünceli olmasını gerektirecek bir döneme gireceğine ve kendisini üzen şeylerin olacağına, ancak bunların geçici olduğuna ve kafaya takılmaması gerektiğine delalet eder.

Rüyasında zatürre olmuş birine rastladığını gören kişi yakın zamanda bir yakınının hasta olduğu haberini alır. Ayrıca bu hastanın çok yakın bir akraba olduğu ve sık sık hasta ziyaretine gidileceği rivayet edilir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir