Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıflamak; rüyayı gören kişinin özel hayatında problemleriyle uğraşamayacak hâle gelip kendini ruhsal sıkıntılara teslim etmesi anlamına gelir. Rüyada çok kilo kaybının yaşanması rüya sahibinin mevzularla başa çıkamayacak kadar zor duruma düşebileceğine işaret eder.

Bir kişinin rüyasında aşırı zayıfladığını görmesi bunalıma girmeye rivayet olunur. Rüyada zayıflayan bir hayvan görülmesi de hayra yorulmaz.

Kimi kaynaklarda ise rüyada zayıf olduğunu veya zafiyet hissettiğini gören kişi kendisi için hayırlı sayılabilecek işlere gücünün yeteceğine işaret ederken rüyada görülen zayıflık karşı cinse duyulan zaafa, evlenme isteğinin arttığına, yaşanacak büyük bir aşka ve hüzünlü bir sona, hüzne, kedere ve maddi açıdan aciz duruma gelmeye işaret eder.

Rüyada güçsüz ve zayıf olduğunu görmek; rüyayı gören kişi açısından iş ve ev hayatında herhangi bir şeyden çok korktuğuna ve çekindiğine delalet eder.

Kişinin rüyasında zayıflığından şikayet etmesi ve bu sebeple doktora gitmesi; yaşayacağı bir başarısızlık sebebiyle kedere düşeceğine işaret eder.

Kimi rüya tabircileri; rüyada zayıflık görmenin açlığa ve hastalığa işaret ettiğini belirtir. Genel anlamda rüyasında zayıflık gören kişi aşk hayatında olumsuz gelişmeler yaşar ve üzülür. Rüyasında kendi vücudunun zayıfladığını gören kimse aciz duruma düşer. Rüyada zayıflanması fakirliğe ve rütbe kaybına rivayet olunur.

Farklı dini ve ilmi kaynaklarda ise rüyasında vücudunun zayıfladığını gören kişinin dini açıdan da zayıflayacağına; dini görevlerini aksatacağına dikkat çeker. Rüyada görülen zayıflama; sabırsızlığın işaretçisidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir