Rüyada Zehir Görmek

Rüyasında zehir gören kişi; yakın zamanda çevresinde can sıkan bir takım olay yaşar. Rüyada zehir görmek; başkaları tarafından kendisine kumpas kurulduğuna, rüya sahibinin çok dikkatli hareket etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada zehir içmek ise rüya sahibinin yakın zamanda bir hastalık yaşayacağına, zehirli bir şey yendiğini görmek ise ömrünüzün uzadığına delalet eder. Rüyasında zehir imal eden ya da satışını yapan kişi çevresinden güçlü yardımlar alır.

Farklı dini kaynaklarda rüyada zehir görmek mala ve mülke işaret eder. Rüyada bir kimse tarafından zorla zehir içirtilen kişi içtiği zehir miktarı kadar mala sahip olur. Rüyada zehir içmek, rüya sahibi için üzüntü ve hüzne işaret eder.

Rüyada zehir görmek ve zehir içmek farklı şekillerde de yorumlanır. Eğer zehir içtikten sonra vücut şişiyorsa mala ve mülke, şişmez ise hüzün, keder ve üzüntüye rivayet olunur. Başka birine zehir içirmek ise kişiyi zinaya sürükleyen arkadaşlara işaret eder.

Rüyada zehir içerek vefat etmek rüya sahibinin hoşuna gitmeyen köklü değişiklikler yapması gerekeceğine delalet eder. Eğer rüyada kişi içtiği zehrin etkisinden kurtulursa rahat ve huzurlu bir hayat geçirir. Bir başkasını zehirlediğini görmek ise büyük zorluklarla karşılaşacağına ancak bu durumun atlatılacağına işaret eder.

Rüyasında zehir içerek intihar eden kişi hayatında olumsuz birtakım problemlerle karşılaşır. Rüyada zehirlenmekten son anda kurtulmak ise kişinin hayatının geri kalanını refah ve bolluk içinde geçireceğinin habercisidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir