Rüyada Zebra Görmek

Rüyasında zebra gören kişi; işiyle ilgili olumlu gelişmeler yaşar, kendisine yetki artışı verilir ve liyakatli bir kariyer oluşturma yoluna girer. Rüyada zebra görmek; mevki sahibi olmaya, mutlu bir iş hayatına, mal ve mülk sahibi olmaya delalet eder. Rüyasında zebra gören kişi maddi anlamda özgürlük kazanır, yaptığı işler için takdir edilir ve saygın bir kişilik olur. Birçok kaynakta “rüyada zebra görmek” asalet ve kudreti temsil eder. Rüyasında zebra gören kişinin insan ilişkileri düzelir.

Rüyasında zebra sürüsü gören kişi, söz geçiren bir kişilik olma yolunda ilerler ve otorite kazanır. Rüyada zebra sürüsü görmek mala, mülke ver servete delalet eder.

Rüyada zebra desenli perde görülmesi ise yakın zamanda çıkacak tayine, taşınmaya rivayet edilir.

Rüyada evin içinde zebra görülmesi; eğlenceli bir kişilik ile arkadaş olunacağına ve macera dolu bir süreç geçirileceğine işaret eder. Ayrıca rüyada koşan zebra görmek de kişinin iş ilişkileriyle ilgili olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada zebra eti yenmesi ise şahsın helalinden kazandığı parayı dilediği gibi harcayabileceğine, istediği mülke sahip olabileceği anlamını taşır. Rüyasında zebra ile konuşan bir kişi eğitim hayatında zorlu süreçlerle karşılaşır. Rüyada zebra deseni görülmesi; rüyayı gören kişinin hastalıklarından sıyrılacağına, sıhhatine kavuşacağına ayrıca muhtaçlara yardım edeceğine, hayırlı işlere vesile olacağına rivayet edilir. Kişinin rüyasında zebra avladığını görmesi ise mutaassıplıktan ayrılıp batıl ve asılsız inançlara yöneleceğine delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir