Rüyada Zerdeçal Görmek

Genel itibariyle rüyada zerdeçal görmek, hayra ve güzelliğe işaret eder. Rüyada öğütülmemiş zerdeçal görmek alın teri ve helal kazanca işaret eder. Kimi kaynaklarda rüyada zerdeçal görmenin kamu malına işaret ettiği belirtilir.

Rüyasında zerdeçal gören kişi rahatsızlığı varsa iyileşir. Rüyasında zerdeçal gören kişi yakın zamanda helal kazanç sağlar ve hızla zenginleşir. Bazı kaynaklarda rüyasında zerdeçal gören kişi uzun zamandır yenmemiş ve yapılması zor bir yemeğin yeneceğine rivayet olunur. Rüyasında zerdeçal gören kişi eşiyle problemlerini çözer.

Ayrıca rüyada zerdeçal görmek, rüyayı gören kişinin etrafındakiler tarafından takdir edileceğine, menfaat duygusuna, nam salmaya, sevince delalet eder. Rüyayı gören kişi kadın ise sevinçli bir mesele nedeniyle başka kadınlarla bir araya gelmeye, mutlu haberlere ve yabancı bir insana işaret eder. Rüyasında zerdeçal gören kişi başarısı sebebiyle kendisi kıskananlara düşman olur.Rüyada zerdeçal almak ise eve veya iş yerine hizmetçi almaya işaret eder.

Rüyada aktardan zerdeçal satın aldığını görmek ya da başka birinin kendisine zerdeçal vermesi, zengin bir izdivacın habercisidir. Rüyada bir poşet, kutu, çuval, koli ya da benzeri bir taşıma kabının içinde zerdeçal görmek çok mala ve berekete erişmeye delalet eder. Bir kişinin rüyasında havanda zerdeçal dövdüğünü görmesi ise girişimde bulunduğu ya da bulunacağı ticari faaliyette başarı elde edeceğinin işaretidir.

Rüyada zerdeçal çiçeği toplayan kişi yakın helal rızık elde eder. Ancak rüyada sarı zerdeçal çiçeği görmek rüya sahibi için hastalığın habercisidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir