Rüyada Zift Görmek

Rüyada zift görmek, çoğu kaynakta olumlu yorumlanmıştır. Rüyasında zift gören kişi; kısa süre içinde helal rızka ve bereketli mala nâil olur. Rüyada zift görmenin anlamı ağırlıklı olarak mala ve mülke işaret eder.

Rüyada zift bulaşmış cisimler görmek, yakın bir akrabayı, eşi veya dostu ziyaret etmeye, zararlı gelişmelerden korunmaya delalet eder. Rüyasında zift gören kişi yaptığı kötü davranışlar için yakın zamanda tövbe eder. Rüyasında zift gören kişi yakın zamanda çok sevineceği bir haber alır.

Rüyasında simsiyah zift görmek herhangi bir konuda sebat etmeye, nakış işine, ziyarete, tövbeye, korunmaya rivayet olunur.

Rüyasında bir yolda zift bulunduğunu gören kişi yakın zamanda yaşanacak kötü gelişmelerden korunur. Rüyasında bir yola zift döküldüğünü gören kişi kolay kazançlar elde eder.İbni Şirin, rüyada yolun ziftle kaplanmasını mal ve mülke rivayet etmiştir.

Rüyada zifte basmak, yüksek maaşlı ve prestijli bir işe girileceğinin alametidir. Bir kişinin rüyasında zifte basması, yapmaya çalıştığı işlerde destek göreceği, başkalarından yardım alacağı manasını taşır. Bu rüyayı gören kişi çalıştığı işyerinde hızlıca terfi alır.

Kişinin rüyasında ziftin içinde kaldığını ve zifte battığını görmesi uzun bir yolculuk habercisidir. Kişi, bu çıkacağı yolculuktan kazançlı çıkar. Çevresindeki iyiliksever birkaç kişi rüya sahibine büyük yardımlar yapar.

Rüyada ziftli yolda yürümek ise bir süredir içinde bulunulan depresyon hâlinin, kederin ve üzüntünün biteceğinin habercisidir. Rüyasında zift kaplanmış yolda yürüyen kişi daha mütevazi olur, hayırlı rızık kazanır. Rüyada ziftli yolda koşmak ise rakiplere karşı alınacak büyük bir galibiyete delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir