Rüyada Zımba Görmek

Rüyada zımba görmek; rüyayı nasıl ve ne şekilde görüldüğüne göre tabire kavuşturulur. Örneğin; bir kişinin rüyasında zımba görmesi, zımba teli görmesi, zımba makinası görmesi, zımbalama yaptığını görmesi ve geri kalanların hepsi farklı anlamlar taşır.

Bazı dini kaynaklar rüyada zımba makinası görmenin rüya sahibinin inatçı ve huysuz tavırları yüzünden yakınlarındaki insanları üzeceğini ve inciteceğini rivayet eder. Rüyada herhangi bir şeyi zımbalamak; bir konuda söylenen bir şey hakkında iddiayla savunma yapmak anlamı taşır. Rüyada zımba görmek “dediğim dedik” bir karakter olmaya işaret eder.

Rüyada zımba teli görmek; rüyayı gören kişi kadın ve hamile ise kız evlada sahip olacağına, hamile değilse hamile kalacağına delalet eder. Ayrıca rüyada zımba teli görmek iş yolculuğuna yorulur. Rüyada zımba teli gören kişi yakın zamanda başındaki olumsuz gelişmelerden sıyrılır.

Rüyada eline zımba battığını gören bir kişi kısa süre içinde üzücü haber alır. Eğer rüyada eline zımba batan kişi rüya sahibinin kendisi ise zengin bir kişiyle izdivaç edeceğine işaret eder.

Bir kişinin rüyada kağıt zımbalaması o kişinin güzel ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalet eder. Rüyasında kâğıt zımbalayan biri eviyle ve eşiyle ilgili problem yaşamaz. Rüyasında zımba gören bir kişi ticarete atılır ve yeni işlere girişir. Bu işlerden beklemediği bir başarıyla hayal ettiği zenginle ulaşır.

Rüyada zımba makinası görmek ise rüyayı gören açısından gelecekte yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir