Rüyada Ziyafet Sofrası Görmek

Rüyasında ziyafet sofrası görmek; bir hayır için dostlarla bir araya gelmeye işaret eder. Bir kişi rüyasında ziyafet veriyorsa ve bu ziyafete icabet edildiğini, insanların doya doya yemek yediğini görüyorsa yakın zamanda elde edilecek bir liderlik vasfına delalet eder.Rüyada ziyafet vermek hayırlı olaylar sebebiyle bir araya gelmeye rivayet olunur.

Rüyada ziyafet sofrası görmek genel anlamda olumlu tabirlerle ifade edilir. Rüyada verilen ziyafet iyilik anlamına gelir. Rüyada bir sofrada ziyafet verdiğini gören kişi ömrü boyunca maddi problem çekmez. Rüyayı gören kişi işyerinde veya diğer platformlarda istediği makama yükselir. Ziyafet vermek birçok kaynakta büyük bolluğa ve huzura delalet eder. Rüyayı gören kişinin haset ettiği birileri varsa, o kişilerle aynı konuma yükselir.

Bir kişinin rüyada sofrası üzerine birçok yemek koyulduğunu ve kendisinin sedirde oturduğunu görmesi izzet düğüne, müjdeye, menfaat ve hayra, sünnete, şerefe, izzet ve ferahlığa yorumlanır. Eğer kurulan ziyafet sofrası büyükse ve her çeşit yemek varsa, ancak sofra boş ise rüya olumsuz yorumlanır. Kendisi adına bir sofra kurulduğunu ve birçok misafirin bu yemekleri yediğini gören kişi memuriyette yükselir veya memur olmaya hak kazanır. Vatana ve millete hayırlı işler yapar.

Farklı dini ve ilmi kaynaklarda rüyada ziyafet vermek hayır için toplanmak olarak belirtilir. Rüyada, herhangi bir cemaati ziyafete davet eden kimse o cemaate lider olur.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir